top of page

HAKKIMIZDA

 

Hareketli bölme panelleri konusunda avrupanın önde gelen markası Mowatec, Türkiye'de resmi temsilcisi olan Kapı Sistemleri Müm. San. ve Tic. Ltd. Sti. ile hizmet vermektedir.

Kapı Sistemleri girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla projelendirme, satış, ithalat, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle komple çözümler sunmaktadır.

Mowatec ve Kapı Sistemleri iş birlikteliği prestijli ve ses getiren pek çok ulusal ve uluslararası zincir otel, ofis ve kongre merkezi projelerine imza atmıştır.

Türkiye hareketli bölme sistemleri sektöründe, en fazla sayıda referansa sahip olan bu birliktelik sayesinde gerçekleşen hızlı büyüme,  zamanla istikrara dönüşerek Türkiye'de de sektörün en saygın ve güvenilir markası olmuştur. MOWATEC’in yenilikçi ürün dizaynı, kalite garantisi ve müşteri odaklı yaklaşımı lider konuma gelmesinde  temel etken olmuştur.

 

Mowatec Türkiye olarak, yetkin teknik ve idari kadromuz ile, hareketli bölme ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar, Mowatec kalitesi ile tanışmaya bekleriz.

bottom of page