top of page

Katalog

Şartname

Teknik şartname Rw 48 dB ses izolasyonlu panel ve TW1 ray-teker sistemine içindir. Farklı ses izolasyon değerlerine, ray ve tekerlek modeline göre şartnameler değişmektedir. Projenize uygun teknik şartneme istekleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

turkiye@mowatec.com

Yana Toplanır Bölmeler

Mowatec hareketli bölme duvar panelleri, toplantı, konferans, balo, düğün salonu gibi yerleri, çok sayıda mekana bölmek için kullanılan hareketli bölme panellerinin limit tanımayan yenilikçi yüzüdür. Zamansız tasarımı, uzman kadrosunun akılcı çözümleri, yüksek teknoloji kullanılarak üretilmiş kaliteli bileşenleri ile emsallerinden farklılaşmaktadır. Mowatec, mekanlarda yarattığı olasılıklar ve fonksiyonelliğiile sınır tanımaz. Yaratılan mekanlar sadece hayal gücünüzle sınırlıdır. 

Hilton Güneşli-2
_ABX1628
Sueno Otel Balo Salonu 1
Hilton Güneşli-7
Foto (10)
Hilton Kozyatağı çok amaçlı salon
Wyndham Kalamış
Foto (15)

Ses İzolasyonu Almanya’nın önde gelen kurumlarınca 44dB den 59 dB e kadar farklı modelleriyle sertifikalandırılmış olan Mowatec hareketli bölme duvar panelleri bu özelliği ile sadece mimari ve görüntü olarak değil, ses izolasyonu ile de mekanları ayırmış olur. 

Panel kalınlığı 100mm olan Mowatec’in yüksekliği ise 16.000 mm ye kadar çıkabilmektedir. Bu yüksekliklerde bile paneller kusursuzca hereket etmektedir. Manuel veya yarıotomatik kullanım seçenekleri, kullanıcının isteği doğrultusunda tercih edilmektedir. Manuel kullanımda bir kol yardımı ile alt ve üst yalıtım profillerine hareket verilirken, yarıotomatik modede bu sabitleme hareketi duvardaki anahtarın çevrilmesi ile otomatik olarak gerçekleşmektedir. 

Üst yüzey kaplamaları standart melamin kartelasında yer alan düz yada ahşap desenlerden seçilebileceği gibi cilalı doğal ahşap, kumaş, duvar kağıdı vb. malzemelerde uygulanabilmektedir. Paneller üzerinde tek kanatlı yada çift kanatlı kapılar olabileceği gibi pencerede tercih edilebilmekte, böylelikle mekanın fonksiyonelliği artmaktadır. 

Panellerin park konumları uzman kadromuzca en uygun pozisyonda yerleştirilecek şekilde projelendirilmektedir. Çeşitli park konumlarından projeye en uygun olanı seçilmektedir. Özel projelerde üst yüzeylerde akustik panellerin kullanımı ile konfreans salonlarının akustik isteklerine de cevap verilmektedir. Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen firmaları, kongre merkezleri ve otelleri tarafından tercih edilmesi, Mowatec’e duyulan güvenin bir sonucudur.

bottom of page