top of page

Katalog

Katalog

Şartname

Yana Toplanır Cam

Hareketli cam bölme daha fazla şeffaflık...

Mimari fikirlerin problemsiz olarak hayata geçirilmesini sağlayan, esnek çözümler sunan hareketli cam bölmeler; mekanlarda şeffaflığın yanı sıra, fonksiyonelliği de ön plana çıkartmakta ve insanların kendilerini rahat hissettiği ve mükemmel iletişim kurabildiği atmosfer yaratılmaktadır. 

Katlanır cam panellerin birbirlerine tamasında profilli veya komple şeffaf-profilsiz detay çözümleri kullanılmaktadır. Yerde herhangi bir klavuz olmadan, üstteki tekerlekler yardımıyla rahatlıkla hareket ettirilir, park edilir. Kapalı konumunda ses, ısı tasarrufu sağlar. Yalıtım özellikleri ile rakiplerinden ayrılarak normları belirler. 

Lösev-03_18-146-1
Weru 002
Lösev-03_18-145-2
Bochum 000
Lösev-03_18-118-1
Bremerhaven 000

Özellikle tavandan çok fazla yer kaplamadığından tercih edilmektedir. Sistemin kalitesi sağlamlık ve güvenliği garanti etmektedir. Bankalar ve mağazalar ile birlikte showroom ve galerilerin cam vitrinlerinde tercih edilmektedir.

 

Özellikle otellerin girişlerinde, restoranların ve kantinlerin bölümlemelerinde mekana estetik açıdan katkı sağlar, güzel bir etki yaratır. İstendiğinde cam üzerine kumlama, dizayn, resim v.b. uygulamalarının yapılabilmesi sınırsız tasarım özgürlüğü ve yaratıcılığı vurgularken kullanım ihtiyaçlarını da karşılar. İç mimaride tasarlanan bölümlemeler, mekanların çok amaçlı kullanımını hedeflemektedir. Mowatec katlanır cam bölmeler dışarıdan içeriye doğru geçişi vurgulamaktadır.

 

Bunun için ziyaretçiler cam bölmeyi engel olarak algılamamaktadır. Akıl ve tekniğin birleşimi ile mükemmel fonksiyon. Motorlu cam bölmeler, yüksek üretim kalitesi ve sorunsuz çalışan sistemleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktadır. Tek tek bölmeler otomatik olarak raylar içerisinde toplanma bölgesine hareket etmektedir. Mekanların kullanımında zamanlama önemli olduğunda otomatik kullanım ön plana çıkmaktadır. Tek düğme dokunuşuyla tüm paneller hareket etmektedir. Kısmi açılmalar, personel geçişleri için köşeli açılımlar uygulanabilmektedir. Akıllı kontrol üniteleri hızın sürekli ve düzenli olmasını sağlamaktadır. Bir çok mekanda tek kontrol ünitesiyle sistemler hareket ettirilebilmektedir. Motor ve ray sistemi yapısal olarak küçültüldüğünden çok fazla alan işgal etmemektedir.

bottom of page