top of page

Mowatec ile vitrinlerinizi hareketlendirin.

Cam tam otomatik bölme panelleri sayesinde mekanlarınızı bölerken alan ve görüş kaybetmeyin…

 Yana katlanır cam bölmelerin uygulamasının mimari olarak güç olduğu mekanlarda öne çıkan, dar uygulama alanları için mükemmel tasarımlara imkan veren sistemlerdir. Sistem açık olduğu zaman paneller depolama alanı olan tavan içinde gizlenerek mimari açıdan mükemmel çözümler sunar. Zeminde herhangi bir ray ve kılavuzun olmaması geçişleri kolaylaştırmaktadır. 

Toplanma yuvası asma tavan içerisinde gizlenerek şık bir bitiş sağlanmıştır. Mekanizmanın depolanması için gereken minimum yükseklik modele ve sistemin ölçülerine göre değişmekte olup 80-90 cm civarındadır. Tek bir düğmeye basarak sessizce çalışması, güvenlik sistemleri ile donatılması, hızlı açılıp kapanması ve yüksek kalitesi, müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımaktadır. 

yukarı toplanır çerçevesiz cam bölme
Weisach2
Weisach1
5- yukarı toplanır tavan arası
P1010080
DSC01484
3- yukarı toplanır çerçeveli cam
CIMG0177
DSC00530

Daha geniş açıklıkların bölünmesin de ise, orta bölümde kullanılan taşıyıcı profiller, elektrikli olarak kalkarak tavan arasında gizlenmektedir. Bu çok özel çözümler uzman personelimiz tarafından detaylandırılıp çözülmektedir. Böylece komple bölme sistemi tavan içerisinde gizlenebilmektedir. 

 

Sistemin kapalı olduğu durumlarda panellerin şeffaf olması sebebiyle dıştan bakıldığında içerisinin görülmesi mekanlarınıza değer katar. Banka, mağaza, alışveriş merkezlerinin girişlerinde kullanılabilir. Cam olması nedeniyle üzerine çeşitli baskılar, reklam ve dekoratif çalışmalar da uygulanabilmektedir. 

Katalog

Şartname

bottom of page